הסיפור שלנו

בכל נתיב בו תבחרי, אנו נלווה אותך במסע שלך להגשה עצמית כמטפלת הוליסטית

מרחב לימוד ומודעות לנשים

קצת קשה לקרוא לזה הזה “חזון”. חזון הוא תמונת עתיד רצויה, ואילו אנחנו חיים ונושמים את מה שאנחנו רוצים לראות בעולם, כבר מעל עשור. הקמנו את נשימאיה מתוך דרך חיים והשקפת עולם הוליסטיות. אנחנו חולמים ופועלים, כדי להביא לעולם יותר ריפוי טבעי, נשימה ואהבה. אנחנו קודם כל מיישמים, ואחר כך מלמדים – ריפוי, בריאות וחיבור לאדמה. אנחנו מאמינים בקשר שבין הגוף, הנפש והרגש – והתשוקה שלנו היא להביא להם ריפוי. 

 

נשימאיה היא מרחב חי ופועם המכיל שפע של עשייה, יצירה, למידה וריפוי. היא כוללת מרחב למידה ומודעות ייחודי המכשיר מרפאות הוליסטיות ובית מלאכה קסום לייצור מוצרים ארומתרפיים איכותיים בעבודת יד. נשימאיה מחוברת לאמא אדמה, ומקפידה לקיים אורח חיים אקולוגי ובר-קיימא. אפשר לומר, שנשימאיה היא קודם כל בית. בית לתלמידות הנפלאות שלנו שעוברות מסע אישי מרפא בדרכן להפוך למרפאות בתחומים שונים, בית לחומרי הגלם הטבעיים שהופכים למוצרים (ואחר כך אנחנו משחררים אותם באהבה לבית אחר), ובית עבורנו – מירב ושמעון אושר, ושני ילדינו הקסומים. 

 

החזון של “נשימאיה – מרחב ללמידה ומודעות”, הוא להכשיר מרפאות עם ידע הוליסטי נרחב והכשרה מקצועית מקיפה, לייצר מעגל תומך ואוהב של נשים מרפאות ולהעביר נשים תהליך מעצים של חיבור לעצמן ולאדמה. הריפוי בנשימאיה, מתחיל מבפנים. לפני שאישה מעניקה ריפוי לאנשים בסביבתה, היא קודם כל מרפאה את עצמה. המרחב מאפשר לכל אישה התפתחות אישית, דרך כלים רוחניים ומעשיים. בנשימאיה ניתן ללמוד מגוון רחב של מקצועות ריפוי טבעי כמו רפלקסולוגיה, ארומתרפיה וריברסינג (נשימה מודעת).

 

ריפוי מן האדמה - ארומתרפיה וחומרי גלם

החזון של “נשימאיה – ריפוי מן האדמה”, הוא להעביר הלאה את מתנותיו של הטבע ולהביא ריפוי, טיפוח ופינוק טבעיים ללקוחותינו. בית המלאכה שלנו מתמחה במוצרים ייחודיים בתחום הטיפולי, הקוסמטיקה הטבעית, הריון ולידה, הפינוק והספא. הקמנו אותו מתוך אהבה והוקרת תודה לטבע ולקסמיו המרפאים. מוצרינו עשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר ועוברים תהליכי פיתוח קפדניים בליווי מומחים מתחומים שונים (ארומתרפיה, קוסמטיקה, כימיה ומיילדות). הם טבעיים לחלוטין ומקבלים מאיתנו מגע של אהבה. נשימאיה מייצרת מוצרי בוטיק גליליים ארץ ישראלים ייחודיים, בהקפדה מלאה על איכות השמנים והאריזה של כל מוצר ומוצר. 

 

Essential oils, containers, and more...

Handmade soaps, lotions & more...

Courses & Workshops

In addition to being a training center, Neshimaya also provides

Raw Materials for Holistic Practitioners

Essential oils, carrier oils, empty containers, medicinal herbs, and all the raw materials you need to develop your Neshimaya education into an independent practice.

Handmade Products

We also provide a full range of all natural, handmade HEALTH & WELLNESS products.  We make all of these items in the beautiful Naftali Mountains of the Upper Galilee, in Israel.